събота , юли 20 2019

Успех за старшата възраст, 14-годишните с победа и загуба

Юношеският отбор на Берое до 19 години постигна успех със 100:76 над бургаския Делфин у дома в мач от зона Изток на Елитната група на старшата възраст. Възпитаниците на Бойко Миленков вече имат 6 победи и 3 загуби, с които делят второ-четвърто място в групата заедно с отборите на Тунджа Ямбол и Шумен. В петък, 8 февруари, нашите гостуват в Русе на местния Дунав от 12:00 часа.

Тимът ни до 14 години продължава битките си за 1/5 място в зона Загоре. Тимът ни днес бе на турнир в Сливен, където нашите отстъпиха на домакините с 45:50, но се наложиха над Розова долина Казанлък с 44:41. По този начин беройци имат 1 победа и 3 загуби, с което заемат четвърто място във временното класиране. Следващите мачове в тази възрастова група ще се проведат на 24 февруари в Общинска спортна зала Стара Загора. Тогава Берое до 14 години ще срещне отново тимовете на Сливен и Розова долина.