петък , февруари 23 2018

Тежка загуба за Берое

Лошата серия за Берое продължава. „Зелено-белите“ отстъпиха на Балкан с 92:65 в среща от  НБЛ. Двубоят се игра в Общинска спортна зала „Стара Загора“.

През първите минути играта бе точка за точка. След това обаче гостите се откъснаха напред в резултата и поведоха с 20:28.

Втората част също бе за отбора на Балкан. Пропуски в стрелбите на Берое и точни такива за гостите направиха преднината им 21 точки (34:55).

След почивката ситуацията на паркета не се промени. Гостите бяха много точни при стрелбата от далечно разстояние и не оставиха шанс на Берое да навакса изоставането си.

За победителите най-резултатен бе Игор Кесар с 26 точки.

Александър Янев направи дабъл-дабъл за Берое със 17 точки и 14 борби, с 15 се отчете Евгени Хаджирусев.