понеделник , юни 25 2018

Берое-2 отстъпи на Атлетик

Вторият отбор на Берое загуби от тима на Атлетик със 101:84.

Домакините от Берое демонстрираха много добра стрелба от далечно разстояние , като реализираха 14 тройки, но това не беше достатъчно за спечелване на срещата.

Срещата започна силно за гостите, които взеха първата четвърт с 30:23. Вторите 10 минути „зелено-белите“ стигнаха до пълен обрат.и преди почивката излязоха напред в резултата.

След почивката обаче гостите от Атлетик вдигнаха оборотите и до края на мача натрупаха солиден аванс в своя полза.

За домакините от Берое Евгени Василев се отчете с 25 точки. По 21 отбелязаха Николай Николов и Мартин Раднев.

В следващия кръг  Берое-2 гостува на Икономически Университет.