понеделник , юли 16 2018

Домакинска победа за Берое – 2

Четвърта победа постигна вторият отбор на Берое в Източния регион на мъжката А група. „Зелено-белите“ се наложиха над Делфин с 93:80 в двубой изигран в зала „Общинска“.

Мачът премина през много обрати , първата част бе доста оспорвана и завърши с минимален аванс за гостите от Делфин. През вторите 10 минути домакините обърнаха резултата и се оттеглиха на почивката с преднина от 7 точки – 49:42.

До края на срещата беройци увеличиха преднината си и очаквано спечелиха мача.

За Берое Николай Титков отбеляза 28 точки и хвана 9 борби, 25 точки плюс 6 асистенции и 5 борби добави Евгени Василев, а с 24 точки и 16 борби записа Мартин Раднев.

След победата Берое -2 зае трето място във временното класиране. В следващия кръг момчетата на Бойко Миленков ще гостуват на тима на Черноморец.