понеделник , декември 18 2017

Берое-2 отстъпи на Делфин

Вторият отбор на Берое отстъпи при гостуването си на Делфин в отложен двубой от третия кръг на мъжката А група.

Срещата в Бургас започна равностойно с доста смени на лидерството в първата част, която завърши с равенство  18:18. Домакините започнаха втория период с много добра серия от 11-2, и бързо натрупаха солиден аванс от 20 точки. Берое успя да стопи част от него и да се доближи на 11 точки на полувремето.

След почивката домакините успяха отново да натрупат точки и в крайна сметка победиха с 87:78.

Момчетата на Бойко Миленков изиграха сравнително добър мач предвид проблемите след напускането на Милен Дудев. 23 точки , 14 борби и 7 асистенции за старозагорци записа капитанът на Берое-2 Мартин Раднев , а по 22 отбелязаха Николай Титков и Евгени Василев.

След този мач Берое вече е изиграл всички срещи в програмата си до момента и е отчел  три победи и три загуби. В следващия седми кръг  „зелено-белите“ гостуват на Шумен.