петък , ноември 24 2017

Юношите на Берое с две загуби в първия ден на квалификационния турнир в София

С две загуби завършиха юношите на Берое първия ден от квалификационния турнир в София.

В първия си мач играчите на Бойко Миленков отстъпиха на Академик Бултекс 99(19) със само 8 точки разлика(74-66). След добро първо полувреме резултатът бе 11 точки за „зелено-белите“. След почивката пловдивчани смениха защитата, пазейки зона, което им помогна да обърнат пасив от 9 точки в началото на четвъртата част и да се доберат до победата.

Във втората си среща юношите загубиха безапелационно от БУБА баскетбол(19) със 131-65, а по-рано през деня същият тим от София победи Златоград със 132-47 в двубой, игран по-малко от част и със свирени по-малко от 10 нарушения.

Утре Берое(19) ще играе срещу отбора на Златоград(19) от 11.00 в зала „Васил Левски“, София, а само 6 часа по-късно тимът се изправя срещу Ънстапабъл(19) пак в зала „Васил Левски“, София. Успех, момчета!