понеделник , юни 24 2019

Берое загуби от Ямбол със 105:67

Баскетболистите на Берое загубиха гостуването си на Ямбол с резултат 105:67. Мача не започна по най-добрия начин за беройци и Ямбол спечели първата част с 25:14. Домакините продължиха със силната си игра и през втората част, а играта на Берое в нападение и защита не спореше. В този период ямболии демонстрираха много висок процент успеваемост и разликата в резултата придоби сериозен вид на полувремето 59:33.

Това сякаш прекърши беройци, които допуснаха цели 28 грешки в течение на мача. През второто полувреме Ямбол не намали оборотите, като методично увеличаваше разликата в своя полза.

За Берое с 20 точки завърши Мартин Раднев, а с 14 се отчете Майк ДиНуно.

Общо седем състезатели на ямболии завършиха с двуцифрен точков актив, като по 15 вкараха Димитър Маринчешки и Костадин Маршавелски.